Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Україна може конфіскувати судно «SKY MOON», яке заходило в Крим

6 / 12 / 2016

Судно «SKY MOON», яке заходило в порт анексованого Криму, може бути конфісковане Україною. Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України.

«Капітану судна і членам екіпажу загрожує штраф або адміністративний арешт на строк до 15 діб. Адміністративні справи вже передані на розгляд до суду, який і має визначити відповідне покарання. Що стосується розпочатого кримінального провадження, то судно-порушник заарештований і може бути конфіскований на користь держави», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що «SKY MOON» – це перше судно, «щодо якого вживатимуть такі жорсткі заходи за відвідування портів тимчасово окупованої території України».

Нагадаємо, у середу, 30 листопада, катер морської охорони «Гриф» Держприкордонслужби у внутрішніх водах української частини річки Дунай виявив вантажне морське судно «SKY MOON» (прапор Танзанія) з 9 членами екіпажу. За інформацією держпідприємства «Адміністрація морських портів України» Мінінфраструктури, судно незаконно заходило в тимчасово закритий порт АР Крим.

Вибір редакції

Ще Новини