Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Учасники блокади Криму 15 лютого приступають до чергування на кордоні

12 / 02 / 2016

Члени громадського формування «Аскер» 15 лютого приступають до спільної служби з прикордонниками на адміністративному кордоні Криму і прилеглих територіях. Метою своєї присутності громадські працівники вказують допомогу прикордонникам і боротьбу з корупцією.

Як пояснили QirimInfo координатори формування, діяльність громадської організації «Аскер» регламентується законом «про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». На даний момент активісти під керівництвом прикордонників проходять завершальний етап підготовки до несення служби. До виконання обов’язків громадські працівники будуть допущені тільки після здачі іспиту та отримання акредитації.

«Активісти будуть входити до складу всіх прикордонних нарядів, а також безпосередньо брати участь у всіх процедурах прикордонного і митного контролю», – повідомив QirimInfo начальник відділу прикордонної служби Бердянського прикордонного загону майор Римарчук.

Крім того, на КПВВ будуть організовані пункти надання юридичної допомоги, де прямо при перетині кордону юристи зможуть консультувати жителів Криму.

У громадянське формування «Аскер» увійшли жителі материкової частини України, переселенці з Криму, а також безпосередньо жителі Криму, які приїжджають на ротацію.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини