Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Учасникам ЗНО з окупованих території не потрібно проходити обсервацію

1 / 06 / 2020

Згідно постанови № 424 від 29 травня 2020 р., внесено зміни до Порядку проведення обов’язкової обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, зазначивши, що його дія не поширюється на учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з супроводжуючим, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з особою, хворою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликану коронавірусом SARS-CoV-2.

Також послаблення карантину торкнулось і у спортивній сфері. Зокрема, тепер особи старші за 60 років, не підлягають обов’язковій самоізоляції, які є учасниками та особами, які залучені до організації та проведення спортивних заходів, навчально-тренувального процесу, представників професійних спортивних клубів. 

Також звертаємо увагу, що обмеження на перетин з боку РФ в окупованому Криму не зняті. Кримчани, яких РФ вважає своїми громадянами можуть одноразово виїхати з Криму, надавши для перетину паспорт громадянина України або документ, що підтверджує постійне проживання за межами Криму. При поверненні до Криму ви будете проходити 14 денну обсервацію, незалежно від наявності реєстрації чи майна на окупованій території. Тому ретельно плануйте свою поїздку.  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини