Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Учасника справи «26 лютого» залишили під вартою

10 / 08 / 2016

Російський Верховний суд Криму в режимі відеоконференції розглянув апеляційну скаргу адвоката Мустафи Дегерменджі на продовження його підзахисному терміну утримання під вартою до 8 жовтня. За інформацією голови ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїра Смедляєва, “суд” залишив скаргу без задоволення.

“Після короткого засідання, проведеного в режимі відеоконференції, і невеликої перерви суд прийняв рішення залишити скаргу без задоволення”, — написав Смедляєв на своїй сторінці в Фейсбук.

За його словами, вердикт “суду” вже був надрукований заздалегідь.

Мустафа Дегерменджі був затриманий 7 травня 2015 року. Він звинувачується російською владою в участі в масових заворушеннях 26 лютого біля заднього парламенту Криму.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини