Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Верховній Раді запропонували внести зміни до закону про тимчасово окуповані території

21 / 07 / 2016

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект №3593-д про внесення поправок до закону про тимчасово окуповані території.

Згідно із законопроектом, тимчасово окупованою територією визнається територія АР Крим та міста Севастополя, внутрішні води і територіальне море України навколо Кримського півострова, а також повітряний простір. Тимчасово окупована територія визначається як «територія України, захоплена озброєними силами Російської Федерації і/або незаконними воєнізованими або збройними формуваннями, створеними, що фінансуються або контрольованими Російською Федерацією, і фактично контрольована Росією за допомогою органів окупаційної адміністрації».

Також окупованою визнається територія окремих районів і адміністративно-територіальних одиниць Донецької і Луганської областей, внутрішні морські води і територіальне море України уздовж узбережжя окупованої частини Донецької області і повітряний простір над цими територіями. Проведення виборів на тимчасово окупованих територіях законопроектом не передбачено.

Також пропонується визнати такими, що втратили силу, закони України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про створення вільної економічної зони «Крим» і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України», «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» і «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини