Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Тернополі відкрили третій центр реєстрації на фінансову допомогу від УВКБ ООН

17 / 05 / 2022

У Тернополі відкрився ще один центр, де внутрішньо переміщених осіб (ВПО) реєструють на програму фінансової допомоги від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“На новій локації працюватиме 10 людей, які будуть займатись реєстрацією вимушених переселенців на програму фінансової допомоги УВКБ ООН. Загалом, у Тернополі в команді КримSOS для реєстрації людей задіяно 15 реєстраторів у трьох центрах”, – розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко.

Графік роботи та адреси тернопільських центрів реєстрації: 

  • вул. 15 квітня, 6 (приміщення заводу “Оріон”, вхід через аптеку, другий поверх) – з понеділка по п’ятницю, без перерви, з 10 до 18.
  • вул. Шпитальна 7 (Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, другий поверх ) – з понеділка по п’ятницю, з 10 до 18, перерва з 13:00 до 14:00.
  • майдан Привокзальний,1 (Центральний залізничний вокзал, другий поверх, праве крило,  “Гуманітарний штаб”) – з понеділка по п’ятницю та у неділю,  субота – вихідний, без перерви, з 10 до 18.

КримSOS є одним із партнерів УВКБ ООН та зараз допомагає збирати документи для оформлення фінансової допомоги ВПО у Львові, Івано-Франківську, Тернополі та Вінниці. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини