Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У суді по «справі Чийгоза» допитали двох обвинувачених

2 / 03 / 2017

Сьогодні, 2 березня, у Верховному суді Криму по «справі Ахтема Чийгоза» допитали обвинувачених у «Справі 26 лютого» Ескендера Кантемірова та Ескендера Емірвалієва. Про це у Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

За словами адвоката, суд вирішив допитувати Емірвалієва і Кантемірова не в якості обвинувачуваних, а як «інших осіб».

«Кримінально-процесуальним кодексом РФ не передбачений допит ніяких «інших осіб». Є свідки є, підсудні, експерти, фахівці. До жодного з цих статусів, статус Кантемірова та Емірвалієва не підходить», – пояснив Полозов.

Адвокат також повідомив, що обвинувачений Кантеміров не дав жодних свідчень проти Чийгоза.

«Він [Кантеміров] говорив, що з’явився туди [на мітинг біля Верховної Ради Криму] особисто, а також не чув, щоб Чийгоз давав вказівки «бий» і «дави», які йому приписує сторона звинувачення», – розповів Полозов.

Адвокат має намір подавати клопотання про виключення показань Кантемірова та Емірвалієва, оскільки вважає, що вони були отримані з порушенням кримінально-процесуального кодексу РФ.

«Ми бачимо, що суд іде на відкриті порушення закону. Очевидно це обумовлено зацікавленістю суддів в результаті справи», – резюмував Полозов.

Раніше у «справі Чийгоза» також були допитані обвинувачені по «справі 26 лютого»: Ескендер Небієв, Талят Юнусов і Арсен Юнусов. За словами адвоката, допитані нічого не повідомили про дії Чийгоза під час мітингу біля стін Верховної Ради Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини