Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У суді по «справі 26 лютого» свідки знову плуталися у свідченнях

15 / 02 / 2017

Сьогодні, 15 лютого, в Центральному районному суді Сімферополя відбулося чергове засідання по «справі 26 лютого», на якому були допитані двоє свідків з боку звинувачення. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.
За словами адвоката, свідки плуталися в своїх показаннях.

«Були допитані двоє свідків – це співробітник поліції і отаман козацтва. Ми знову спостерігаємо безліч протиріч у показаннях, які свідки давали на досудовому слідстві і зараз в суді. Одне з головних протиріч – це місце допиту. Всі їх допитували в різних місцях, а в протоколі зазначено одне місце», – розповів адвокат.

За інформацією Семедляєва, «співробітник російських правоохоронних органів вказав неправдиві посадові обов’язки, які він виконував в 2014 році, будучи співробітником української міліції. Він також заплутався видавали йому спеціальні засоби під час мітингу 26 лютого 2014 року чи ні».

Що стосується свідчень отамана козацтва, то в протоколі допиту зазначено, що 23 лютого 2014 року він вступив в 9 роту «ополчення», і особисто бачив, як на мітингу кримським татарам підносили камені, палиці і газові балончики.

«На суді він заявив, що ні в яке ополчення не вступав. На питання, чи бачив він під час мітингу у кримських татар камені або палиці, свідок відповів, що цього всього не бачив», – розповів Семедляєв.

Це вже не перший випадок, коли свідки і потерпілі у «справі 26 лютого» плутаються у своїх свідченнях. Раніше адвокати у цій справі заявили, що свідчення боку звинувачення могли бути сфальсифіковані під час слідства.

Раніше суд розділив «справу 26 лютого» на дві: окремо – щодо заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, і окремо – по іншим фігурантам процесу – Алі Асанову та Мустафі Дегерменджі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини