Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У суді по «справі 26 лютого» допитали трьох свідків зі сторони звинувачення

13 / 01 / 2017

Сьогодні, 13 січня, в Центральному районному суді Сімферополя відбулося чергове засідання у «справі 26 лютого», на якому були допитані троє свідків з боку звинувачення. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.

«Сьогодні були допитані троє свідків. Опитані заявили, що нікого з підсудних не бачили і нічого не знають про їх нібито протиправні дії. Опитування свідків зайняло досить багато часу, в цілому судове засідання тривало близько п’яти годин», – розповів адвокат.

Семедляєв також повідомив, що його колега Олександр Солодков подав клопотання про перенесення судового засідання у зв’язку з тим, що йому не надали можливості ознайомитися з матеріалами справи. Однак суд відхилив дане клопотання. Пізніше адвокат Солодков подав клопотання про відвід судді, яке також було відхилено.

Наступне засідання у «справі 26 лютого» призначено на 18 січня.

«Сьогодні ми не встигли допитати двох співробітників поліції, можливо на наступному засіданні будуть опитані потерпілі. Самі хлопці [Алі Асанов і Мустафа Дегерменджі] почуваються задовільно, дуже хочуть додому», – розповів адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини