Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У «справі Ахтема Чийгоза» був допитаний перший секретний свідок

6 / 12 / 2016

У Сімферополі на черговому засіданні суду по «справі Ахтема Чийгоза» був допитаний перший секретний свідок. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов.

«Сьогодні у справі Ахтема Чийгоза заслуховується перший секретний свідок – член президії Меджлісу кримськотатарського народу <...> Мені не важливо, хто сьогодні зміненим голосом свідчив проти Ахтема Чийгоза. Для мене всі вони вже давно в одному ряду. Я вважаю, що кожен з тих, хто зрадив принципам і рішенням Меджлісу кримськотатарського народу може ховатися за цією ширмою. Всі вони своїми діями і бездіяльністю сприяли і сприяють репресивній політиці щодо кримських татар і людей з активною громадянською позицією в Криму», – написав Джелялов.

Раніше про допит першого секретного свідка повідомив адвокат Чийгоза Микола Полозов.

«Секретний свідок «Петров» раніше вказав у своїх свідченнях, що є членом президії Меджлісу, що складався з 14-15 чоловік», – написав Полозов у Twitter.

Пізніше адвокат повідомив, що суд відмовив у задоволенні клопотання про надання анкетних даних секретного свідка. Суд також відмовився задовольнити клопотання про проведення допиту секретного свідка у закритому режимі.

Полозов також повідомив, що через поганий відеозв’язок Чийгоз нічого не чує з того, що говорить секретний свідок.

Нагадаємо, всього у «справі Чийгоза» буде допитано сім секретних свідків.

Раніше, на черговому судовому засіданні у «справі Чийгоза» був допитаний свідок Умеров Ейваз. Він став першим з 77 постраждалих і 48 свідків звинувачення, хто свідчив безпосередньо проти Ахтема Чийгоза.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини