Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У СІЗО, де утримують політв'язнів з Криму спалах COVID-19

15 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

У зв’язку з цим, засідання суду у справі перенесли на 29 червня. Однак, адвокатів і перекладачів, які прибули на засідання з окупованого Криму в Ростов, про це повідомити не встигли, оскільки суд дізнався про спалах захворювання в СІЗО лише в першій половині дня.

Підсудних на судове засідання не доставили. Адвокат Назім Шейхмамбетов клопотав про те, щоб суд витребував інформацію про стан здоров’я підсудних. За його словами, і судді, і прокурор, і сторона захисту контактували з обвинуваченими — на засіданні 10 червня. Якщо підсудні захворіли на коронавірус, то всім необхідно самоізолюватись. Суд дане клопотання задовольнив і найближчим часом повідомить результати.

«Умови слідчого ізолятора, неможливість дотримання соціальної дистанції та заходів, які могли б мінімізувати ризик зараження і поширення коронавируса, в СІЗО практично зведені до нуля. Дай Бог, щоб осередок було локалізовано і ніхто не постраждав. Але, знаючи реальність слідчих ізоляторів, можу сказати, що ризик зараження величезний», — цитує адвоката Назіма Шейхмамбетова «Кримська солідарність».

На даний момент в СІЗО №5 Ростова-на-Дону утримують Ескендера Абдулганієва і Арсена Абхаїрова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини