Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У сімферопольському СІЗО ускладнили процес передачі в’язням ліків

31 / 08 / 2016

 

Кримські пенітенціарники ускладнили систему передач ліків для бранців. Тепер ув’язнені вимушені терпіти біль, поки їхні родичі не дістануть направлення від лікаря і сертифікат якості на пігулки, передає «Громадське радіо».

Передавати ліки в’язням Сімферопольського СІЗО стало значно складніше. Тепер окрім рецепту лікаря і чеку з аптеки працівники пенітенціарної служби вимагають від родичів сертифікат якості на препарат і направлення від лікаря. Цю інформацію підтвердила дружина політв’язня Ахтема Чийгоза Ельміра Аблялімова.

«У людини, що знаходилась в СІЗО, заболів зуб. І там СІЗО не має стоматолога-лікаря, але якісь елементарні знеболюючі передати — вже становить певну проблему. Бо який лікар напише йому напрямок, що йому потрібно саме знеболююче, і хто видасть, і потім, звичайно, хто прийме це. А людина мучиться. Тому, безумовно, це створює певні складнощі. Раніше було не так. Раніше рідні могли прийти на побачення, почути, які ліки йому потрібні, і якщо це входить в цей перелік, могли це передати. Зараз, на жаль, і це дуже складно», – підкреслила Ельміра Аблялімова.

Такий підхід — ставить під загрозу здоров’я бранців, переконана жінка. До того ж, в СІЗО жорсткі правила і щодо їжі — її можна передавати лише у визначені дні, згідно з визначеним переліком і лише по 30 кілограмів на людину на місяць.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини