Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Росії призначили нового губернатора, який приймав участь в анексії Криму

3 / 02 / 2016

Виконуючий обов’язки губернатора Тульської області Олексій Дюмін очолював сили спеціальних операцій — підрозділ, який знаходився в Криму під час підготовки до «референдуму по приєднанню півострова». Про це пише газета «Комерсант» з посиланням на джерело, близьке до Генштабу Росії.

Як повідомляє видання, саме він керував евакуацією колишнього президента України Віктора Януковича до Росії. Зі слів джерела, зі своєю місією він впорався «просто блискуче». Пізніше його підвищили до начальника Головного штабу і зробили першим заступником головкому сухопутних військ Олега Салюкова.

До 2014 року Олексій Дюмін працював у Федеральній службі охорони і забезпечував безпеку Володимира Путіна в період його перебування на посаді прем’єр-міністра і президента. Місяць тому генерал-майор Дюмін був призначений заступником міністра оборони. За інформацією «Комерсанта», підвищення відбулося «за особистим розпорядженням Путіна».

Напередодні у зв’язку з відставкою голови  Тульської області, Дюмін був звільнений від займаної посади і призначений т.в.о. губернатора. Тим не менш, він не був звільнений з військової служби, та при необхідності зможе продовжити кар’єру.

Раніше у вівторок Губернатор Тульської області Володимир Груздєв пішов у відставку «у зв’язку із сімейними обставинами».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини