Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Росії прийнятий закон про курортний збір в Криму

19 / 07 / 2017

Державна Дума РФ прийняла в третьому читанні закон про курортний збір в Криму. Про це повідомляє Медуза.

Видання повідомляє, що експеримент із запровадження збору з туристів буде проведено в Криму, Алтайському краї, Краснодарському краї і Ставропольському краї з 1 травня 2018 року по 31 грудня 2022 року.

У 2018 році ставка курортного сезону не повинна перевищувати 50 рублів в день, а потім піднятися до 100 рублів на добу. Платити за проживання на окупованому півострові будуть зобов’язані всі повнолітні туристи (за винятком пільгових категорій), які проводять там більше одного дня.

Нагадаємо, глава держкомітету кримського «уряду» у справах міжнаціональних відносин Заур Смирнов заявив, що, за даними його джерел, українська влада віддала наказ створювати штучні перешкоди на кордоні з Кримом, щоб перешкодити поїздкам українських туристів на кримські курорти.

27-28 червня у Верховному Суді Криму у справі Ахтема Чийгоза допитали як свідка Заура Смирнова. До анексії він був членом Меджлісу, а після 2014 року увійшов до складу російського уряду Криму, де очолив комітет у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян.

Раніше «Медуза» з посиланням на прес-секретаря Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірину Тюріуа і на дані туроператорів повідомляла, що продажі турів до Криму знизилися в червні на 30 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини