Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Росії планують продати залізницю окупованого Криму

31 / 10 / 2016

Мінекономрозвитку РФ пропонує продати ФДУП “Кримська залізниця”, повідомляє Інтерфакс. Підприємство включено в проект прогнозного плану приватизації на 2017 — 2019 роки.

“Кримська залізниця” заснована після анексії Криму в 2014 році на базі Кримської дирекції Придніпровської залізниці “Укрзалізниці”. У грудні 2015 року підприємство було передано у відання Федерального агентства залізничного транспорту. У січні 2016 року перетворено у ФДУП “Кримська залізниця”.

У складі дороги знаходяться три локомотивних депо (Сімферополь, Джанкой, Керч), вагонне депо в Джанкої, два пасажирських депо з ремонтною базою, а також моторвагонне депо в Сімферополі і рейкові шляхи сполучення, що зв’язують Севастополь, Сімферополь, Євпаторію, Саки, Феодосію, Керч, Джанкой, Красноперекопськ і Армянськ.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини