Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У політв'язня Карпюка більш строгий режим у порівнянні зі звичайними тюремними умовами

6 / 04 / 2017

Адвокат Ілля Новіков відвідав засудженого у «справі УНА-УНСО» Миколe Карпюка у Володимирському Централі. Про це Новиков написав на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат розповів, що у Карпюка строгий режим, передачі і побачення обмеженний навіть в порівнянні зі звичайними тюремними умовами. Камера українського політв’язня чиста і свіжовідремонтованна. У камері він сидить один.

«Карпюк в камері з підйому до відбою в основному читає, пише щоденник і листи сім’ї, займається йогою і карате. Просив передати всім, хто йому пише з-за кордону, в тому числі з України, що не може багатьом відповідати через брак марок», – написав адвокат.

Розмова Новікова та Карпюка проходила в присутності конвоїрів, нібито через особисту безпеку адвоката.

«Микола просив передати всім, що він ні в чому не має потреби. І що головне любити свою країну більше, ніж ненавидиш ворога, інакше весь зійдеш на цю ненависть і нічого не залишиться на творення», – додав адвокат.

Нагадаємо, в кінці травня 2016 року Верховний суд Чечні засудив політв’язня українця Миколи Карпюка, який нібито воював на боці бойовиків під час Першої і Другої чеченських воєн до 22,5 року колонії суворого режиму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини