Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У парламенті Ломбардії пройде голосування про визнання Криму частиною Росії

25 / 05 / 2016

У регіональному парламенті Ломбардії (Італія) 7 червня пройде голосування по резолюції про скасування санкцій проти РФ і визнання Криму частиною Росії. Відповідну резолюцію представить на голосування партія «Ліга Півночі», пише «РІА Крим».

Відповідальний секретар відділення по Ломбардії партії «Ліга Півночі», депутат національного парламенту Паоло Грімольді сказав, що він оптимістично налаштований щодо результату голосування.

«Ми хочемо, щоб область Ломбардія виразила свій протест проти непотрібних і мазохістських санкцій відносно Росії і за визнання Криму, який демократичним шляхом вирішив стати частиною Російської Федерації», — повідомив Грімольді.

Партія «Ліга Півночі» була заснована в 1989 році, і виступала за надання північним італійським провінціям незалежності і утворення самостійної держави Паданія зі столицею в Мілані.

У 1996 році партія проголосила «незалежність Паданії», слідом за чим не послідувало нічого: як центральна влада так і самі паданці проігнорували заяву партії.

Нагадаємо, 18 травня з подібною ініціативою скасування санкцій щодо Росії виступила рада італійської області Венето. Регіональна влада закликали національний уряд засудити політику ЄС щодо Криму. Однак, як італійський парламент так і уряд проігнорували ініціативу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини