Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У «парламенті» Криму блокаду півострова назвали геноцидом

13 / 01 / 2016

Російська «державна рада республіки Крим» вважає, що блокада півострова є геноцидом.

В тексті документа, опублікованому на сайті «парламенту» Криму, вважають, що основними винуватцями блокади є народні депутати України.

«Блокада Республіки Крим під проводом депутатів Верховної Ради України Мустафи Джемілєва, Рефата Чубарова, а також групи осіб, фактично діють під контролем влади України, під керівництвом Ленура Іслямова триває вже більше чотирьох місяців», — говорится в документі.

Підрив опор ліній електропередачі «держрада» Криму вважає терактом, який «створив реальну загрозу життю і здоров’ю людей» на півострові.

У зв’язку з цим російський парламент Криму називає такі дії проти півострова геноцидом і звернувся до Міністерства закордонних справ РФ, що б той в установленому порядку сприяв за зверненням в Генеральну Асамблею і Раду безпеки ООН, Міжпарламентську асамблею СНД, ОБСЄ та Парламентську Асамблею Ради Європи.

На думку «парламенту», правоохоронні органи РФ повинні провести відповідне розслідування у данній справі.

«Закликає («парламент» — ред) Генеральноу прокуратуру Російської Федерації, Слідчий Комітет Російської Федерації провести розслідування за фактом здійснення геноциду проти мешканців Республіки Крим депутатами Верховної Ради України, в тому числі і в створенні злочинних угруповань, метою яких є заподіяння шкоди життю та здоров’ю людей в умовах блокади Криму», — повідомляється на сайті.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини