Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Мелітопольському районі окупанти викрали кримського татарина Асана Аблямітова та обшукують будинки, – Денісова

11 / 04 / 2022

28-річного кримського татарина Асана Аблямітова викрали російські солдати з його будинку в селищі міського типу Якимівка Мелітопольського району Запорізької, повідомляє у Facebook Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

“Напередодні до будинку,  де він проживає, увірвалося 8 російських солдатів. Хлопця в цей час вдома не було. Про обшуки в помешканні його повідомили сусіди. Аби з’ясувати ситуацію, Асан зателефонував батькові, але відповів один із військовослужбовців і погрожуючи вбити батьків, змусив Асана повернутися додому, – пише Денісова.

Асан Аблямітов

Хлопця примусово вивели та повезли у невідомому напрямку. За словами омбудсмена, підставами для викрадень є проукраїнська позиція та відмова співпрацювати з окупантами.

Також у селі Верхній Токмак Запорізької області загарбники їздять будинками та шукають учасників АТО (ООС) і зброю. Обшукують помешкання, б’ють людей, чоловіків викрадають та вивозять у невідомому напрямку. Мешканцям села загрожують розправою.

За інформацією Людмили Денісової, російські окупанти викрали у Запорізькій області  106 громадян, зокрема 21 представника місцевої влади та двох журналістів. Сьогодні залишаються в полоні 63 особи, в тому числі 10 посадовців та один журналіст.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини