Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Львові відбудеться тренінг з прав людини та гендерної рівності

12 / 10 / 2016

Більше того, у ході тренінгу учасники матимуть знання про міжнародні принципи, національне законодавство у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, або переселенців, поняття гендерної рівності. Також учасників ознайомлять з практикою роботи Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та можливостями співпраці.

Для участі необхідно заповнити онлайн-анкету за посиланням до 20 жовтня 2016 року. Учасники тренінгу, які пройдуть відбір, отримають підтвердження участі не пізніше 27 жовтня. Місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним особам додатково.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотного квитка та паспорту.

 

Довідково: в рамках проекту «Ресурсний центр допомоги вимушеним переселенцям» (РЦ) реалізується програма «Посилення спроможності регіональних організацій та ініціатив у сфері захисту прав та допомоги ВПО». Метою програми є посилення професійних спроможностей регіональних ГО, які займаються захистом прав та допомогою ВПО, для покращення якості надання таких послуг внутрішньо переміщеним особам, більш ефективного вирішення проблем саме на регіональному рівні, посиленню їх спроможностей у розвитку своїх організацій та ініціатив.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини