Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У львівських переселенців з'явився дитячий лікар

26 / 02 / 2016

Хочемо Вам повідомити хорошу новину про те, що львівський офіс “КримSOS” зміг налагодити партнерську співпрацю з лікарем Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру паном Олегом Скавушем, який готовий проводити безкоштовне педіатричне та ендокринологічне консультування дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб віком від одного місяця до вісімнадцяти років. Також пан Олег може порекомендувати та допомогти з записом на прийом до інших спеціалістів, якщо у Ваших дітей виникне така потреба.

Консультування відбувається за адресою м. Львів, вул. Дністровська, 27 (3 поверх, 351 кабінет) – Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. Про день і час проведення консультування слід домовлятися з паном Олегом завчасно, зателефонувавши за номером (099) 261-35-04.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини