Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві діти спробували театр з експериментами

20 / 12 / 2016

Працювали над створенням вистави актор та режисер Анатоль Фон-Філандер та команда компанії «Еврика», що проводять дитячі свята у Києві.   

 Свято почалось ще перед виставою в холі Українського дому. У «Сонячному місті» організатори провели з дітьми наукові експерименти: створили дим, надули повітряні кульки. Також написали листи Святому Миколаю та фотографувались з ним біля ялинки.

 Батьки розповіли про враження від побаченого:

«Діти були на виставі за мотивами «Незнайки в сонячному місті» Миколи Носова. Вистава дуже сподобалася. Діти прийшли в захваті. Гра акторів була щира відкрита, доброзичлива і приємна для дитячого сприйняття. Спасибі величезне, що подарували свято дітям, – розповіла Каміла з Криму, мати чотирьох дітей, – Сини після вистави сказали «Мама, ти коли нас кудись ведеш – ми не хочемо. Але потім нам усе подобається».  

«На майстер-клас не ходили. Проте написали листа Святому Миколаю та зробили фото з ним. Донечка написала, що хоче захист для роликів. Цього року Миколай трохи «не вгадав» та приніс солодощі. А сама вистава була прекрасна. Розповідали про добро та цінності», – поділилась Алла з Евпаторії.

«Дітям все сподобалось. Якщо вони висиділи півтори години – спектакль дійсно захоплював та актори чудово грали», – поділилась Ірина з Донецька, мати п’ятирічної Олесі.

[gallery-15957]
Автор фото «Еврика»

Організатори виділили ще 200 квитків для дітей пільгових категорій на вистави 22-25 грудня. Зареєструватись можете ТУТ.  

Дякуємо керівництву компанії  «Еврика» за свято та батькам за фото. Окрема подяка нашій волонтерці Ірині Тіторенко за допомогу в організації.

Для оперативного інформування про можливості для дітей і дорослих радимо підписатися на e-mail розсилку новин (на сайті КримSOS справа в розділі «Переселенці»), також стежте за анонсами в групі  Усі заходи_ # КримSOS.

Якщо у Вас є питання, пропозиції або бажання допомогти, телефонуйте на «гарячу лінію» КримSOS за телефонами (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини