Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві діти-переселенці дізнались правдиву версію казки про трьох поросят

12 / 04 / 2016

Букмоль це громадська ініціатива, що взяла за звичку щовихідних збирати дітей, аби розвивати їх шляхом читання. Для кожної зустрічі волонтери організації обирають один із здобутків дитячої світової літератури та знайомлять із ним дітей у форматі інтерактивного читання. На додаток, після читання дітлахи вправляються у виробленні різних забавок своїми руками.

Цієї суботи на таке інтерактивне читання потрапили діти з сімей переселенців. Малеча з Криму та східних областей України мала нагоду почути нову правдиву, на думку письменника Джона С’єжки, версію казки про трьох поросят. Кожен зміг переконатися, що «казочка про Великого і Лихого — повна вигадка», а «правдива історія — про пчих та скляночку цукру», якої не вистачало для приготування пирога на день народження любої старенької бабуні Александра Т. Вовка.

 

Натхнені казкою, діти робили маски вовка з картонних тарілок та кольорового паперу. Дівчата обирали рожевий колір для хутра та волосся, робили довгі вії та носик-кнопочку. Хлопці були більш стримані в деталях та використовували коричневий папір або зовсім відмовлялись від нього.

 

Нам дуже сподобалось. Моя мала потім бавилась з маскою весь день. А зараз її витвір мистецтва стоїть на почесному місці на підвіконні, серед інших скарбів,

поділилась враженнями одна з матусь.

 

 

Дитячі заходи такого формату КримSOS та Букмоль планують проводити для дітей переселенців на постійній основі. Анонс найближчих зустрічей буде опубліковано на нашому сайті та у соціальних мережах. 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини