Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму знову розслідують вбивство Решата Аметова

16 / 02 / 2016

В окупованому Криму відновили розслідування вбивства кримськотатарського активіста Решата Аметова, передає QHA.

Як повідомила дружина Аметова Заріна Аметова, справа була зупинена безпідставно.

«Призупинили на тій підставі, що вбивця нібито на війні. Але, вибачте, вбивця — не одна людина. Там було як мінімум п’ятеро-шестеро осіб. Все це казки, суцільна брехня. На відео все ясно і чітко видно, особи видно», — заявила вона.

За словами Аметової, про відновлення розслідування їй повідомив слідчий.

«Буквально нещодавно, тиждень тому, годині о 8 вечора до мене прийшов слідчий. Він сказав: «Нам дали наказ продовжити розслідування. Я не один, нас багато, ми цією справою займаємося». А користь є? Ось відео, там все видно, особи, я питаю: «Ви когось знайшли»? Він каже, що на відео нічого не видно. Все заперечують», — розповідає дружина Решата.

Під час слідчих дейст, зазначає Аметова, змінилося багато «слідчих», які розслідували справу про вбивство її чоловіка.

«Слідчих дуже багато змінилося. Одну справу ведуть відразу 5-6 слідчих. Змінюються дуже часто. І кожен раз вони приходять і як ніби нічого не знають. Він (слідчий, — ред.) Прийшов і каже — «ще нічого не знаю, нічого не читав, я новенький». Чого вони хочуть, перевіряють? Не можу зрозуміти», — каже дружина.

Нагадаємо, 15 березня 2014 в Білогірському районі Криму виявили тіло кримського татарина зі слідами насильницької смерті. Загиблим виявився 38-річний Решат Аметов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини