Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму заарештовано ще два громадянина України за звинуваченням у підготовці диверсій

21 / 11 / 2016

В окупованому Криму затримано і заарештовано двох громадян України за звинуваченням у підготовці диверсій, повідомляє “Росія-1“.

Один із заарештованих – Олексій Стогній, якого російські ЗМІ називають полковником ГУР України. Саме про його затримання повідомлялося минулого тижня, тоді його ім’я залишилося невідомим. Ім’я другого – Гліб Шаблій, якого також називають співробітником ГУР, звання – капітан 2-го рангу. Вони були затримані і заарештовані минулого тижня, проте відомо про це стало тільки в понеділок. 

У сюжеті російського телеканалу розповідається нібито про зв’язок Стогнія і Шалія з “групою Штиблікова”. Також на відео є фрагмент допиту Володимира Дудки, де він розповідає що займався розвезенням грошей по “агентам в Криму”. Крім того, в сюжеті згадується “група диверсантів”, затримана влітку. За твердженням російського ЗМІ, тоді було заарештовано 9 осіб. На сьогоднішній день відомі імена тільки чотирьох.

За повідомленням РІА Новини, судове засідання пройшло в закритому режимі. Обрано запобіжний захід у вигляді арешту терміном на 2 місяці. Їх звинувачують в підготовці диверсій і пов’язують з трьома “диверсантами”, заарештованими в Севастополі 9 лістопада.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини