Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

У Криму вирішили замінити McDonald's «Петрушкою»

4 / 10 / 2016

Російський бізнесмен Олександр Лебедєв протягом року планує створити велику мережу кафе здорової їжі «Петрушка», яке планують відкрити в тому числі на території окупованого Криму. Про це повідомляє Forbes.

За словами самого Лебедєва, нова мережа кафе буде конкурентоспроможною всесвітнім мережам швидкого харчування McDonald’s і BurgerKing.

«Перше кафе відкрито в Алушті. Це великий проект. Ми хочемо правильне харчування, аналогічне дорогому європейському в клініках, де беруть мінімум 1000 євро на добу, довести до рівня, доступного будь-якому росіянину, до мас-маркету із середнім чеком 3-4 долари», — розповів бізнесмен.

Лебедєв також має намір відкрити кафе в Ялті, Сімферополі, Білогірську, Керчі та Севастополі. Він зазначив, що витрати на одну точку — близько 3 млн рублів. Весь проект бізнесмену обійшовся у близько 250 млн доларів.

Нагадаємо, після окупації Криму мережа американських ресторанів швидкого харчування McDonald’s згорнула свою роботу на півострові. Інша мережа швидкого харчування Burger King також відмовилася працювати у Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини