Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму створили пошту, яка доставляє посилки на материкову Україну через «ДНР»

16 / 09 / 2016

Кримська компанія “Наша пошта” надає послуги з доставки пошти з Криму в Україну через окуповані райони Донецької області, повідомляють Крим.Реаліі. Юридична адреса компанії знаходиться в Сімферополі, а поштова — в Ростові-на-Дону.

У компанії можна оформити експрес-доставку з окупованого Криму в будь-яке місто материкової України. Документи і вантажі вагою до 30 кг через Макіївку доставляються автобусами партнера “Нашої пошти” — компанії “Донбас-Тур”. Доставка посилки з Сімферополя до Києва займає близько місяця.

“Спочатку посилка направляється в наш головний офіс в Макіївці, пройшовши російську митницю, а звідти вже через митниці “ДНР” і України до Волновахи. У Волновасі вантаж забирає вже українська експрес-служба. Ми приймаємо до відправки всі домашні, побутові речі, крім електроприладів”, — пояснила по телефону працівниця поштового відділення.

Компанія “Наша пошта” зараз набирає в Сімферополі, Севастополі, Євпаторії, Феодосії операторів-приймальників, менеджерів з продажу. Свої послуги фірма не афішує, і просуває їх через розклеєні містом оголошення.

Нагадаємо, навесні 2014 року після окупації Криму поштове сполучення між півостровом і материковою частиною України було припинено.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини