Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

У Криму скаржаться на брак професійних робочих

24 / 02 / 2016

Генеральний директор Групи компаній «Інкерман» Олексій Липко заявив, що для розвитку виноробства в Криму не вистачає професійних робочих, повідомляє Кримінформ.

«Ми зіткнулися з ситуацією, коли гроші в Криму є, але інші ресурси обмежені… Робоча сила — не менш важливий ресурс. Ми можемо посадити виноградники на площі 1000 га, отримати відшкодування, але потім їх не «підняти» через відсутність достатньої кількості професійних робочих», — заявив Липко на другому спеціалізованому Винному форумі в Москві.

Також Липко вважає, що місцеві чиновники, справляються з поставленими завданнями, але федеральна влада за основу оцінки їх роботи бере такий показник, як освоєння коштів. В результаті частина грошей залишається невитраченими через відсутність інших ресурсів, а в Москві звинувачують місцеву владу в непрофесіоналізмі і звільняють чиновників.

«Вони-то готові давати гроші, але ми не можемо в ресурсонеобеспеченних обсягах садити виноградники (це стосується і садів), щоб потім все це загубити. А наших чиновників в Криму «знімають» за неосвоєні кошти», — підкреслив гендиректор «Інкерману».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини