Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Криму розпочала роботу перша біогазова електростанція

11 / 01 / 2016

В окупованому Криму на полігоні твердих комунальних відходів у селі Тургенєве Білогірського району розпочала роботу перша біогазова електростанція.

Як повідомляє прес-служба Кримської республіканської асоціації «Екологія і світ», електроенергія виробляється зі звалищного газу.

Голова асоціації Віктор Тарасенко заявив, що біогазова станція була встановлена у партнерстві з ТОВ «Інсайт-2007», монтажні роботи проводилися з листопада.

 «У партнерстві з приватним бізнесом ми в найкоротші терміни підтвердили життєздатність запропонованої технології, і вже через півтора року експлуатації полігону отримали першу електрику. Сам проект не ситуативний, беручи до уваги історію з відключенням світла в регіоні. Ми ознайомили керівництво Республіки Крим з проведеними роботами на початку листопада і отримали підтримку», — сказав Тарасенко.

Зараз, за інформацією компанії «Інсайт-2007», біогазова станція виробляє 60 кВт / год

«У найближчому майбутньому, після закриття першої робочої карти полігону, вся її територія буде обладнана газовідвідними свердловинами. Біогазу, що добувається буде достатньо для виробництва 0,4-0,5 МВт електроенергії на годину», — додав заступник директора компанії з розвитку Микола Стегачев.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини