Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму почалися навчання із забезпечення угруповання військ

19 / 08 / 2016

У Криму розпочалися навчання з матеріально-технічного забезпечення розташованого на півострові угруповання військ, повідомив заступник міністра оборони РФ Дмитро Булгаков, передає «Медуза».

У Чорному морі, розповів він, відпрацьовуються дії суден допоміжного флоту з забезпечення угруповання бойових кораблів і підводних човнів, в тому числі завдання з буксирування судна, що зазнало аварії, і гасіння пожежі на бойовому кораблі, а також відновлення технічної готовності кораблів у морі.

На суші, за словами Булгакова, бригада МТО Південного військового округу відпрацьовує на полігоні Опук «практичні дій щодо всебічного матеріально-технічного забезпечення сухопутного угруповання і висадці морського десанту».

«Також у ході маневрів відпрацьовуються питання технічного забезпечення, евакуації техніки з поля бою, перевезення великої кількості військової техніки та матеріальних засобів, метрологічного забезпечення, масової заправки техніки та авіації із застосуванням сучасного польового складу пального ПСГ-600, який отримує різні види палива з танкера», — заявив Булгаков.

Раніше Міноборони повідомляло, що всього у навчаннях МТО в Південному військовому окрузі візьмуть участь 2,5 тисячі військовослужбовців і 350 одиниць військової і спеціальної техніки. Крім Криму, навчання пройдуть на території Волгоградської області, Краснодарського краю і Північної Осетії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини