Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму оштрафували активістку Ірину Копилову за відсутність паспорта РФ

13 / 09 / 2021

13 вересня російська поліція призначила адміністративний штраф учасниці стихійних зборів біля будівлі «ФСБ Криму» в Сімферополі 4 вересня Ірині Копиловій. Жінку оштрафували на 3 тисячі рублів за «проживання без паспорта громадянина Російської Федерації».

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на активістку Ельмаз Акімову.

«У “Центральному” відділі поліції № 3 Сімферополя старший лейтенант Є.Б. Маматкулов визнав Ірину Копилову винною в скоєнні адміністративного злочину за частиною 1 статті 19.15 КоАП РФ («Проживання громадянина Російської Федерації без документа, що посвідчує особу громадянина (паспорта)»). Їй винесли штраф в розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», — повідомляє «Кримська солідарність».

Відзначимо, що кримчанка Ірина Копилова має українське громадянство.

За інформацією «Кримської солідарності», це вже друга адміністративна справf проти активістки за тиждень.

«4 вересня на неї було заведено протокол за статтею 20.6.1 КпАП «Невиконання правил поведінки при надзвичайній ситуації або загрози її виникнення», який тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від однієї тисячі до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Розгляд за даним порушенням Копиловій призначили на 16 вересня в “Центральному” відділі поліції Сімферополя», — пише «Кримська солідарність».

Також 10 вересня відносно активістки була ініційована міграційна перевірка про «недотримання іноземним громадянином режиму перебування на території Російської Федерації». Вона триватиме до 20 вересня.

Як ми повідомляли раніше, іншого учасника «зборів 4 вересня», Ібрагіма Чегертму оштрафували на 5 тисяч рублів, за статтею 20.6.1 КпАП РФ («невиконання правил поведінки при надзвичайних ситуаціях»).

Нагадаємо 4 вересня біля «УФСБ Криму» в Сімферополі. затримали більше 50 активістів з різних куточків Криму, які приїхали туди, аби дізнатися долю затриманих 3-4 вересня кримських татар. Всього того дня російська поліція склала 58 протоколів про адміністративні порушення. Увечері 4 вересня майже всіх затриманих біля будівлі ФСБ відпустили. Але пізніше до деяких з них стали приходити поліцейські і викликати до себе у відділення, з’ясовуючи, хто був «організатором» зборів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини