Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму і на Балтиці Росія розгорне дві потужні радіолокаційні станції

5 / 07 / 2016

 

Росія має намір розмістити на Балтиці та в Криму дві нові потужні берегові радіолокаційні станції “Подсолнух”, які здатні контролювати 200-мильну прибережну зону. Про це повідомляють Грани.ру.

“Очікується, що заобрійний модифікований радар “Подсолнух” заступить на бойове чергування на Балтиці в 2017 році”, – сказало джерело. Аналогічний радар також може бути розміщений в Криму.

“Він буде бачити будь-який військовий корабель, який проходить Босфор”, – повідомило джерело.

За його словами, розміщення РЛС проводиться для компенсації збільшеної військової активності НАТО.

Радар “Подсолнух” пройшов державні випробування в 2006 році. В даний час на бойовому чергуванні стоять три станції – одна на Охотському морі, друга на Японському, третя – на Каспійському. “Подсолнух” дозволяє в автоматичному режимі за межами радіообрію одночасно виявити, супроводжувати і класифікувати до 300 морських і 100 повітряних об’єктів, визначати їх координати і давати із них цілевказівки комплексам і систем озброєння кораблів і засобів протиповітряної оборони.

У концерні “РТІ”, розробника “Подсолнуха”, повідомили, що планують у майбутньому році поставити Міноборони кілька РЛС.
“У 2017 році міністерство оборони Росії планує закупити для ВМФ кілька станцій, які будуть розгорнуті в Арктиці, а також на південному і західному кордонах Росії”, – сказав генеральний директор “РТІ” Сергій Боєв.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини