Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму готується мітинг у зв'язку з погіршенням соціальної ситуації

16 / 08 / 2016

Загальнокримський мітинг протесту мають намір провести в Сімферополі і Ялті громадські організації Криму, повідомляє «Росбалт».

Один з учасників підготовки акції Ілля Большедворов заявляє, що учасники мітингу мають намір розповісти про складну соціальну ситуацію на півострові. За словами активіста, організатори спочатку подавали заявку на проведення заходу в сквері імені Шевченка 20 серпня, проте міська “адміністрація” погодила мітинг на Київській вулиці. Громадські працівники збираються розповісти про складне соціальне становище працівників підприємств. На мітинг приїдуть учасники з інших міст Криму, в тому числі з Сімферополя.

«У нас достатньо складна ситуація з низкою муніципальних підприємств: “Кримтролейбус”, “Криммолоко”, “Кримхліб”. У медичних, педагогічних, соціальних працівників зарплати не відповідають встановленим урядом вимогам», – розповів Ілля Большедворов.

За підсумками акції буде складена петиція, звернена до федерального уряду.

«На республіканському рівні всі питання дуже погано вирішуються. Люди, які знаходяться в республіканському уряді, або не володіють достатніми професійними навичками, або навмисно не виконують свої обов’язки по роботі зі зверненнями громадян», – заявив Ілля Большедворов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини