Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

У Криму чергові обшуки

18 / 02 / 2016

В окупованому Криму в селі Курци біля Сімферополя сьогодні пройшов черговий обшук в будинку віруючого мусульманина, передають «Крим.Реаліі».

Як повідомив голова ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв, під час обшуку були вилучена література та інформаційні диски.

«Обшук пройшов у сім’ї віруючого мусульманина. Його самого в будинку не було, були його діти, в тому числі, неповнолітні. Увійшли озброєні люди, не пред’явили жодних документів, ніякої постанови, провели обшук, але за результатами ніякого протоколу вилучення, протоколу обшуку не вручили», – повідомив Смедляєв.

На його думку, обшук може бути пов’язаний з попередніми обшуками і мати відношення до організації «Хізб ут-Тахрір».

Також голова ЦВК Курултаю кримських татар повідомив, що обшук відбувався в садовому товаристві, де проживав кримськотатарський активіст Ришат Аметов, викрадений і знайдений мертвим навесні 2014 року.

Нагадаємо, що 11 лютого пройшли обшуки в будинках кримських татар. Пізніше призначена російською владою «прокурор» Криму Наталія Поклонська повідомила про затримання 4 осіб в рамках кримінальної справи за фактом діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», яка в Росії визнана терористичною.

На наступний день, 12 лютого, обшуки продовжилися в будинках кримських татар. За інформацією кримського адвоката Еміля Курбедінова, всього налічується близько десятка проведених обшуків.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини