Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У КримSOS провели моніторингові візити в двох областях

7 / 06 / 2022

Спеціалісти КримSOS провели зустрічі з вимушеними переселенцями у Сумській та Київській областях. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко

“В рамках моніторингових візитів спеціалісти КримSOS проводять зустрічі для визначення потреб людей, які мають досвід вимушеного переселення, але вже повернулись додому. За результатами спілкування ми формуємо перелік потреб, які потім закриваємо ресурсами нашої організації чи партнерів”, – розповідає Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

У Сумській області у найближчий час відбудеться ще три зустрічі з шести. Також у Київській області заплановані 4 окремі візити.

“Місцевим мешканцям, які повернулися додому, бракує підтримки з боку місцевої влади та допомоги від громадського сектору. Ці та інші проблеми будуть допомагати вирішувати регіональні координатори КримSOS”, – розповідає Денис Савченко. 

Нагадуємо, що у КримSOS почали створювати мережу регіональних координаторів для посилення допомоги ВПО та подолання викликів, що постали перед ними.

Моніторингові візити – це ініціатива в рамках проєкту КримSOS “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” від Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини