Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У кримськотатарському центрі «Elif» чергова перевірка

17 / 02 / 2016

Сьогодні працівники прокуратури прийшли з перевіркою в кримськотатарський дитячий центр «Elif» в Джанкое.

Як повідомила координатор Польового правозахисного центру Олександра Криленкова на своїй сторінці в Facebook, російська прокуратура вимагала від керівництва дитячого центру надати документи. Зокрема, як пояснила правозахисник в коментарі QirimInfo, представники прокуратури вимагали документи, що стосуються навчальної програми.

«Сьогодні в дитячий центр Elif в Джанкої знову (минула перевірка була менше 3 тижнів тому за участю СЕС, МНС та ФСБ і співробітників спецпідрозділів, які стояли зовні) прийшли представники прокуратури з вимогою надати документи в рамках розгляду звернення громадян», — написала Криленкова, також додавши, що самі перевіряючі не надали документів, відповідно яких на центр були скарги і звернення.

Також, за її словами, співробітниками «прокуратури» були допущені і інші процесуальні порушення.

«Цього разу перевірка проводилася без посилення. Проте, були допущені процесуальні порушення. Зокрема, перевірка прийшла без попередження, у вимозі не були вказані терміни, в які центр має надати документи, і вимагали надати їх негайно», — повідомила Криленкова. На даний момент за її словами представники «прокуратури» покинули приміщення дитячого центру.

Раніше, 27 січня, під час «перевірки» була вилучена дитяча література, а під час розмови з керівником центру «Elif» Лутфіє Зудіевой і співробітниками дитячого центру пресдтавників правоохоронних органів цікавили питання, пов’язані з релігією.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини