Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Керчі протестували комунальники

31 / 05 / 2016

Працівники керченської КК «Авентін» сьогодні вимагали погасити заборгованість по заробітній платі за травень біля офісу керуючої компанії, повідомляє сайт kerch.com.ru.

Розмовляти з людьми приїхали директор МУП «Жилсервіс Керч» Геннадій Рубан і заступник голови адміністрації міста Володимир Ступников.

Керуюча компанія «Авентін» отримала в користування будинки, що раніше належали МУП «Жилсервіс Керч». Частина грошей на підприємство надходить за рахунок оплати послуг мешканцями, частина виділяє «Жилсервіс». Однак сума в 11 млн рублів згідно з актом виконаних робіт за квітень поточного року в повному розмірі на рахунки компанії не надійшла, що стало причиною заборгованості по заробітній платі.

«15 травня були перераховані гроші в розмірі 5 млн. 400тис. рублів на оплату наданих послуг компанією «Авентін» за квітень. За травень документи будуть підписані тільки після того, як підприємство надасть всі необхідні документи щодо обсягу виконаних робіт», — заявив Володимир Ступников.

Заборгованість, що залишилася, у 2 млн 600 тис. рублів Геннадій Рубан обіцяв погасити сьогодні ж. З цих грошей керівництво КК «Авентін» збирається погасити всі заборгованості перед своїми працівниками.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини