Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Керченській протоці ФСБ виловила мандрівника на плоту

13 / 07 / 2017

У Керченській протоці співробітники ФСБ виловили 53-річного чоловіка, який назвав себе мандрівником і плив на саморобному плоту з пляшок і дошок. Про це повідомляє агентство Інтерфакс з посиланням на прес-службу прикордонного управління ФСБ по Криму.

«Чоловік розповів, що ще в 2012 році прийняв рішення спробувати себе в ролі мандрівника по країні, для чого навіть подав заяву в паспортний стіл про зняття з реєстраційного обліку за місцем проживання», – йдеться в прес-релізі.

Інтерфакс повідомив, що мандрівник – уродженець Ташкента – прибувши в порт «Кавказ» змайстрував собі пліт з пляшок і дошок, щоб перебратися на протилежний берег Керченської протоки.

«Прикордонники помітили пліт при патрулюванні акваторії протоки в одній милі від берегової лінії. Чоловік вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 18.3 КоАП РФ. За порушення прикордонного режиму та правил перебування в територіальному морі Росії мандрівникові винесли попередження», – заявили у відомстві.

Нагадаємо, в квітні в акваторії Чорного моря після зіткнення з судном, яке перевозило вівці затонув розвідувальний корабель ЧФ РФ «Лиман».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини