Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Фороському парку виявили нове знищення дерев і додаткову забудову

16 / 04 / 2021

Про це повідомляє сайт російського «уряду Криму», чия комісія і виявила ці незаконні дії забудовника. Члени комісії навіть викликали поліцію для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

«Комісія Ради міністрів РК оцінила стан Фороського парку при забудові, як вельми незадовільний. Забудовник не виконав доручення Глави Криму про наведення порядку на території. Комісія виявила засмічену будівельним і побутовим сміттям територію, брудні дороги й узбіччя. Забудовникам доручили очистити територію і не засмічувати її надалі», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з осені 2020 року в окупованому Криму активно і масово забудовують Фороський парк, який має статус особливої природоохоронної території. Забудовник — компанія з Татарстану, яка зводить тут спортивну базу для дитячого хокейного клубу «Ак Барс».

Місцеві мешканці активно протестують проти руйнування пам’ятника природи. У березні 2021 року деякі з них записали відеозвернення до Володимира Путіна з проханням зупинити знищення парку. Однак замість відповіді, почалися залякування найактивніших протестувальників. Так, вчителька з Фороса Марина Рікмен, яка і зачитувала звернення до Путіна, повідомила про тиск з боку окупаційної влади: поліція проводила з нею «профілактичну бесіду», а на місці роботи вчительки силовики вже збирають характеристику на неї.

Детальніше про ситуацію навколо знищення Фороської парку — читайте в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини