Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Броварах звільнили чиновника за банер із зображенням України без Криму

23 / 08 / 2017

У Броварах звільнили начальника відділу культури міської ради Інну Савченко за банер із зображенням карти України без Криму і частини Донбасу. Про це Крим Реалії повідомила сама Савченко.

Банер розмістили у центрі міста перед будівлею міськради в рамках приготування до Дня Незалежності України.

«Мене вже звільнили. Можу сказати тільки одне: я, чесно кажучи, не звернула увагу, що це саме карта України. Я побачите просто напис: «Україна – це ми», – зазначила вона в коментарі виданню.

Секретар міськради Петро Бабич у коментарі QirimInfo зазначив, що розміщення банеру не було погоджене із заступником міського голови.

«Мені не зрозуміло як цей банер там з’явився, його розміщення не було погоджене із заступником міського голови, наразі цим питанням займається поліція, на місце приїхала слідча група. Сам банер зняли відразу», – зазначив Бабич.

Чиновник також підтвердив інформацію щодо звільнення начальника відділу культури: «Скоріш за все її [Савченко] дійсно звільнили, однак наказу я ще не бачив», – додав посадовець.

На думку Бабича розміщення банеру з картою України без Криму та частини Донбасу – це «чиясь провокація». Чия саме посадовець відповісти не зміг.

Окрім того народний депутат Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook розповів, що йому зателефонував міський голова Броварів Ігор Сапожко та «просив передати свої публічні вибачення громадськості за те, що трапилося».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини