Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Берліні провели акцію на підтримку Умерова

26 / 08 / 2016

У Берліні біля будівлі російського посольства пройшла акція на підтримку заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова. Організатором акції виступила ініціатива Qirimli.

Подібні акції сьогодні пройшли у Варшаві Брюсселі та Києві.

Нагадаємо, в травні 2016 Умеров був затриманий співробітниками ФСБ. Йому пред’явили звинувачення в закликах до порушення територіальної цілісності Росії і взяли підписку про невиїзд.

11 серпня Умеров потрапив до лікарні з гіпертонічним кризом, швидка забрала заступника голови Меджлісу прямо із залу Київського районного суду, де розглядалося питання про примусову судово-психіатричної експертизи. Через кілька днів оперативники ФСБ забрали Умерова з лікарні і перевезли в психіатричну лікарню, де він знаходиться вже восьмий день поспіль.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини