Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Бахчисараї службовця охорони призначили в.о. «голови» адміністрації

19 / 08 / 2016

“Депутати” Бахчисарайської міської ради прийняли відставку Ігоря Белецького з поста “голови” адміністрації міста і призначили виконуючим обов’язки на цю посаду росіянина Олександра Трянова, передає «Кримінформ».

За звільнення Белецького «за власним бажанням» висловилися 13 з 14 “депутатів”, що зареєструвалися, ще 1 утримався. Після цього виконуючим обов’язки “голови” адміністрації став Олександр Трянов, який менше двох місяців пропрацював «заступником голови» адміністрації Бахчисарайського району.

Найближчим часом має бути опубліковано оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади “голови” адміністрації Бахчисарая.
31-річний Трянов працював “заступником голови” адміністрації Бахчисарайського району з 24 червня 2016 року. До цього призначення з 2007 року проходив військову службу на різних посадах в органах державної охорони. У 2007 році закінчив Фінансову академію при Уряді Російської Федерації за фахом «Фінанси».

Нагадаємо, “голова” адміністрації Бахчисарая Ігор Белецький 17 серпня подав заяву про відставку після розмови з “головою” Криму Сергієм Аксьоновим.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини