Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Тимчук: До Криму можуть перекинути тактичне ядерне озброєння

13 / 05 / 2016

В окупованому Криму російські військові можуть розмістити тактичну ядерну зброю, заявив в ефірі радіо Крим.Реаліі військовий експерт, депутат Верховної Ради Дмитро Тимчук. 

«Я не вірю в те, що Росія зараз може перекидати туди якісь комплекси міжконтинентальних балістичних ракет, мова йде про тактичну ядерну зброю. А ось його якраз перекидати так, щоб з боку не можна було ідентифікувати, набагато простіше», — сказав Тимчук. 

Також, за його словами, на півострові активно розвивається інфраструктура і для звичайних озброєнь. 

«Ми бачимо посилений розвиток інфраструктури військової в Криму. Це означає, що в разі необхідності з території Російської Федерації до окупованого Криму — з того ж Краснодарського краю, з південного військового округу Росії — протягом, буквально, тижня можуть передислокувати, при необхідності, значні сили і засоби, які кардинально змінять чисельність на півострові. І ось це вже, дійсно, викликає побоювання», — зазначив Тимчук. 

Раніше про можливість розміщення ядерної зброї в Криму неодноразово заявляв уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини