Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Триває набір на навчальну програму ПРООН з розвитку підприємницької діяльності серед переселенців

11 / 09 / 2015

Програма покликана допомогти внутрішньо переміщеним особам та місцевим мешканцям Луганської і Донецької областей покращити своє фінансове становище, розширити, відновити чи започаткувати власний бізнес.

Які переваги дає Програма?

  • Кожен дізнається, як відкрити власну справу та її розвинути.
  • Учасники зможуть підібрати вдалу ідею для підприємництва.
  • Професійні тренери навчать, як підготувати бізнес-план для участі в конкурсі Програми малих грантів для підприємців ПРООН (переможці отримають кошти на започаткування, відновлення чи розширення бізнесу на безповоротній основі).
  • Навчальний курс допоможе розібратись в юридичних питаннях та підібрати оптимальну систему оподаткування.
  • Набуті нові знання та відпрацьовані на тренінгу навички допоможуть досягти фінансового успіху.

В рамках навчальної програми заплановано провести по 4 тренінги (тривалістю 5 днів) у кожному з 12 міст 8 областей України (Київ, Полтава, Кременчук, Харків, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Запоріжжя, Бердянськ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Одеса).

На сьогодні п’ятиденні заняття вже відбулися у трьох містах країни – Києві, Маріуполі та Кременчуку.

Тренінги проводитимуться з вересня по грудень 2015 року.

Детальну інформацію про програму шукайте на офіційному сайті Програми або на Facebook сторінці.

Проекти «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» реалізуються ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою. Основна мета проектів полягає у наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі. Проект реалізується в рамках зобов’язань Прем’єр-Міністра Японії Сіндзо Абе щодо надання допомоги Східній Україні, про що було оголошено на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2014 року. Загальна сума допомоги Японії за час незалежності України – понад 2,9 млрд доларів. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини