Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Тестя Клімкіна викрили в участі анексії Криму

8 / 04 / 2016

У мережі з’явилася інформація про те, що тесть голови МЗС України Павла Клімкіна генерал Юрій Михайленко нагороджений в Росії медаллю за участь в анексії Криму, передає “Апостроф”.

Про це, зокрема, написав у своєму Facebook блогер Олександр Чорноморець, розмістивши фото, на яких у Михайленко на грудях висить медаль “За повернення Криму”.

 
 

“А це тесть нашого міністра закордонних справ Клімкіна. Генерал Юрій Васильович Михайленко. Під стрічкою з російським прапором – медаль “За повернення Криму”… Це батько його нової дружини, з якою розписався в цьому році. Тому це не те, що “старі справи”, що “родичів не вибирають”. Вибирають”, – зазначив блогер.

У той же час блогер з ніком “** евий Київ” з’ясував, що Михайленко є членом регіональної громадської приймальні міністра оборони України.

Він також знайшов відео передачі з генералом, знятої в жовтні 2015 року в окупованому Севастополі.

 

 

Крім цього, виявилося, що дружина Клімкіна та дочка Михайленко є заступницею глави департаменту зовнішньої політики адміністрації президента.

Скандал, що розгорається, прокоментував у своєму Facebook член партії “Свобода” Олександр Аронець:

“Я не люблю конспірологічних теорій, але створюється враження, що міністра закордонних справ завербувало ФСБ! Торік Клімкін одружився на жінці, батько якої отримав від Міноборони Росії медаль “за повернення Криму”. Мені здається, що у СБУ, якщо це тільки не філія ФСБ, є робота, серйозна робота. А у Порошенка є обов’язок звільнити непрофесійного міністра Клімкіна, який, до того ж, як мінімум знаходиться під серйозним впливом Росії”.

Як повідомляв “Апостроф”, Клімкін в своїй декларації про доходи за 2015 рік вказав нову дружину – Михайленко Марину Юріївну. За даними на офіційному сайті президента України Петра Порошенка, Марина Михайленко є керівником Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції Адміністрації президента. Також вона була в складі делегації України для участі в роботі 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2015 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини