Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Святкування української Незалежності в окупованому РФ Криму

28 / 08 / 2018

24 серпня 2014 року в Севастополі 8 людей вийшли з українськими прапорами у центрі міста. Організатора заходу Віктора Неганова і Сергія Корнієнка затримали одразу ж. У відділку їх утримували кілька годин – жодних звинувачень, лише погрози. У відділку Сергієві стало погано, але в медичній допомозі співробітники окупантської поліції йому відмовили. Лише коли він втратив свідомість, йому надали мінімальну допомогу. Їх випустили вже надвечір. Того ж дня у Сімферополі затримали Сергія Дуба, який з українським прапором вийшов до пам’ятника Тараса Шевченка. Сергія оштрафували «за дрібне хуліганство».

На День Незалежності у 2015 році в Керчі заарештували трьох людей за фото з українським прапором на горі Мітрідат. Їх звинуватили у використанні ненормативної лексики, але вже у відділку виявилося, що приводом до затримання стали український прапор і футболка з тризубом. Двох з них засудили до штрафу, а хлопець у футболці отримав 15 діб арешту.

Будь-яка поява з про-українською символікою призводить до конфлікту з владою чи привладними структурами. Чекаємо на той День Незалежності, який вільно відзначатиметься всією Україною.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини