Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок захисту по «справі Чийгоза» спростовує докази обвинувачення

4 / 04 / 2017

3 березня в ході судового засідання по «справі Чийгоза» черговий свідок захисту не підтвердив провини Ахтема Чийгоза.

Про те на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Суд допитав свідка захисту Кайбуллаєва Шевкета Енверовича, який в 2014 році був членом Меджлісу кримстотатарского народу. Кайбуллаєв не бачив, щоб Ахтему Чийгозу давалися будь-які вказівки на засіданні Меджлісу, що проходив 25 лютого. Що стосується самого мітингу 26 лютого, свідок заявив, що Чийгоз не здійснював ніяких протиправних дій.

«Свідок бачив в цей день деяких членів Меджлісу, Заура Смирнова, Рефата Чубарова, Ахтема Чийгоза. Вони намагалися заспокоїти людей. Ахтем Чийгоз заспокоював якогось немолодого чоловіка. Про що саме вони розмовляли свідок через шум не чув, але по їхній міміці в ході бесіди зробив такий висновок. Також поряд з Рефатом Чубаровим із закликами заспокоїтися до мітингувальників звертався і Сергій Аксьонов, якого свідок також бачив в цей день», – розповів адвокат.

Кайбуллаєв підтвердив слова попередніх свідків захисту, про те, що держаки для прапорів, які використовували проукраїнські мітингувальники, не були держаками від лопат.

«Також свідок пояснив, що не бачив, щоб у мітингувальників були які-небудь предмети для застосування насильства: палиці, арматура, топорища, кирки, молотки. Він пояснив, що ніколи Меджліс кримськотатарського народу не використав методи насильства для досягнення цілей або захисту інтересів», – написав Полозов.

Наступне судове засідання призначене на 4 квітня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини