Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок у «справі Чийгоза» заявляє про бездіяльність міліції на мітингу 26 лютого

25 / 05 / 2017

Сьогодні в ході 119 судового засідання по «справі Чийгоза» були допитані два свідки захисту. Про це у відеозверненні опублікованому в Facebook заявив адвокат Микола Полозов.

Першим був допитаний свідок Осман Арифм.

26 лютого свідок Арифм дізнався про майбутній мітинг, він прибув до Сімферополя на площу Леніна, де дізнався, що мітинг буде проходити біля будівлі Верховної ради АРК, після цього він пішки дійшов до місця проведення мітингу.

«Свідок показав, що він перебував значну кількість часу поруч з Ахтемом Чийгоз, він не бачив, щоб Ахтем Чийгоз закликав до будь-яких незаконних дій, до насильницьких дій», – розповів Полозов.

Свідок заявив, що проросійські мітингувальники вели себе агресивно, вони кидали пластикові пляшки в проукраїнських мітингувальників, після чого почалася тиснява.

«Свідок бачив, як проросійські мітингувальники застосовували сльозогінний газ, він бачив, як одній молодій людині в обличчя розпилили газ, у нього сльозилися очі», – повідомив адвокат.

Другим свідком захисту був викликаний Ахтемов Ексендер, який показав про те, що 26 лютого він прибув до будівлі Верховної Ради АРК.

 Свідок бачив, як проросійські мітингувальники ображають кримських татар, в зв’язку з цим він звернувся до співробітників міліції, на що йому відповіли, що у них є розпорядження від керівництва – не втручатися.

«Свідок кілька разів був змушений звернутися до офіцера, який керував діями співробітників міліції, і тільки через деякий час провокатори були видалені», – заявив Микола Полозов.

Свідок розповів, що у нього була блакитна стрічка, але вона не давала йому жодних повноважень, він повинен був забезпечувати порядок серед проукраїнських мітингувальників.

Свідок Ахтемов бачив Ахтема Чийгоза, але не бачив, щоб той закликав мітингувальників до якихось дій насильницького характеру.

Допит свідка відновитися після обіду.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини