Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок у «справі Чийгоза»: діями людей в натовпі ніхто не керував

14 / 06 / 2017

Вчора, 13 червня, суд щодо Ахтема Чийгоза допитав свідка захисту Менсітова Ельдара Кемаловіча. Про це на своїй сторінці в Facebook написав адвокат Микола Полозов.

Свідок Менсітов показав, що в 2014 році був головою місцевого меджлісу в селищі Молодіжне. Він дізнався про мітинг 25 лютого через ЗМІ та публікацій в мережі інтернет.

«26 лютого близько 10 години ранку він приїхав до Сімферополя і підійшов до будівлі Верховної Ради АРК. Там він виявив, що крім мітингу, на який він приїхав там вже перебувають «проросійські» мітингувальники з прапорами РФ, які розташовувалися в правій частині внутрішнього двору. Свідок знаходився серед «проукраїнських» мітингувальників в лівій частині внутрішнього двору», – написав адвокат.

Менсітов, як член Медлісу, вирішив сприяти дотриманню громадського порядку.

«Свідок пояснив, що приїхав на мирний мітинг і мітингувальники з обох сторін вели себе нейтрально. Однак в середині дня «проросійські» мітингувальники почали вести себе агресивно. У якийсь момент на боці «проросійських» мітингувальників побачив якийсь задимлення, білий дим. Після цього почалася тиснява», – повідомив Микола Полозов.

Свідок Менсітов розповів, що є інвалідом, а тиснява заподіяла йому фізичний біль. Він додав, що діями людей в натовпі ніхто не керував.

«Свідок бачив Ахтема Чийгоза, який жестами, піднімаючи руки вгору, закликав мітингувальників заспокоїтися. Аналогічні жести робили і інші члени Меджлісу. Мітингувальники реагували на ці жести відступаючи назад, заспокоюючись», – додав адвокат Полозов.

Наступне судове засідання щодо Ахтема Чийгоза відбудеться сьогодні о 9:30.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини