Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Свідок у «справі Чийгоза»: члени Меджлісу намагалися заспокоїти мітингувальників

6 / 06 / 2017

Сьогодні, 6 червня, в ході 124 судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза були допитані два свідки захисту. Про це у відеозверненні на Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Свідок Мавлюдов Мурат розповів, що дізнався про майбутній мітингу з сюжету телеканалу АТР. Вранці 26 лютого він прибув до будівлі Верховної Ради АРК, де він побачив два мітинги.

«Свідок не бачив, щоб співробітники міліції, будь-яким способом обмежували доступ людей до будівлі. Не було встановлено рамок металошукачів, турнікети. Пройти туди і пронести з собою все, що завгодно міг хто завгодно», – розповів адвокат.

Свідок протягом дня кілька разів спостерігав Ахтема Чийгоза, але він не чув, щоб Чийгоз закликав мітингувальників до будь-яких насильницьких дій.

Другим свідком захисту був допитаний Османов Айваз, який дізнався про майбутній мітингу чи з інтернету, чи з телевізійних джерел. На той момент він був членом бахчисарайського регіонального меджлісу.

«Свідок показав, що напередодні мітингу в регіональному меджлісі не проводилося ніяких зборів і нарад. Ахтем Чийгоз йому нічого не повідомляв про проведення мітингу», – повідомив Микола Полозов.

Вранці 26 лютого свідок прибув до Сімферополя у своїх справах, проте близько 11 години дня він звільнився і прийшов до місця проведення мітингу.

Свідок бачив, як члени Меджлісу намагалися заспокоїти мітингувальників.

Після обіду допит свідка відновиться.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини